ГоловнаГоловна перекладиПереклади Апостиль та легалізаціяАпостиль і легалізація Мовні курсиМовні курси ВідеоВідео МузикаМузика ФорумФорум КонтактиКонтакти
RSS RSS

 

(032) 247 67 17

097 33 42 577

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РОБОТА В КИТАЇ

 

 


 

Апостиль (Apostille)

Що ж таке той апостиль народною мовою? Апостиль це підтвердження того що документ дійсно виданий тою країною з якої він виходить. Апостиль - це штамп на документі який прирівнює даний документ до аналогічних документів які видаються у країнах учасниках Гаазької конвенції 1961 р. у Франції. Сам Штамп в оригіналі має бути написаний французькою мовою. Для проставлення апостилю в Україні обов'язковим є офіційний бланк установи що дає документ, гербові круглі печатки та підписи уповноважених осіб. Терміни проставлення залежать від напливу документів та орієнтовно триває від 2 до 7 робочих днів.
Зразок штампу апостилю можете переглянути ось тут.

Легалізація документа необхідна для надання йому юридичної сили на території іншої держави. Таким чином. Для відправлення документа, який виданий на території України, за кордон (наприклад, Італія, Іспанія, Канада) Ви зобов'язані його легалізувати.
 
Суть легалізації полягає в підтвердженні повноважень, справжності підпису, а в деяких випадках, печатки або штампу посадової особи, яка видала документ.
Існує два види легалізації: проставлення штампу „Апостиль” (Apostille) та „консульська легалізація”.
 
Обрати той чи інший спосіб Ви самостійно не маєте змоги, оскільки це визначається міжнародними нормативними актами, і Вам необхідно лише їх притримуватися.

Перелік країн, які вимагають консульську легалізацію документів:
Німеччина, Данія, Йорданія, Канада, Кувейт, Ліван, Лівія, ОАЕ, Сирія та інші.

Існують визначені вимоги до документів, які подаються для легалізації.
Документи, які видаються і мають юридичну силу на території однієї держави, можуть використовуватися на території іншої держави лише після їх легалізації у визначеному порядку.
Існує ціла низка документів. Які не підлягають легалізації та апостилю:
-    оригінали та копії паспортів,
-    профспілкових квитків,
-    трудових книжок,
-    військових квитків,
-    посвідчень особи,
-    пенсійних книжок,
-    водійських прав,
-    характеристик,
-    документів про приналежність до суспільних прошарків та віросповідань.

Увага!
Проставлення штампу „Апостиль” на документ завжди здійснюється на території лише тієї країни, в якій він був виданий і/або оформлений.

Ми можемо надати Вам послугу безпосередньо у Львові. У Львові Ви здаєте документи, у Львові і отримуєте.

Ми можемо подавати документи в Посольства іноземних держав в Києві та, відповідно, забирати їх, а також здійснювати запис на прийом у Посольства.Поділіться посиланням з друзями

Украинский образовательный портал «Репетитор». Репетиторы, курсы иностранных языков, тренеры. ЗНО, ВУЗы Украины, рефераты.

ЛІЦЕНЗІЯ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ ТА НАУКИ АГ505885

ЦІЛь 2010-2011 info@cil.org.ua