ГоловнаГоловна перекладиПереклади Апостиль та легалізаціяАпостиль і легалізація Мовні курсиМовні курси ВідеоВідео МузикаМузика ФорумФорум КонтактиКонтакти
RSS RSS

 

(032) 247 67 17

097 33 42 577

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РОБОТА В КИТАЇ

 

 


 

 

Мовні курси

Курсів є дуже багато, а ціль - одна, вивчити іноземну мову. У Львові, столиці західного регіону, представлено кілька десятків мовних шкіл світового значення, серед них є кращі, гірші, новіші, старіші, дорожчі та дешевші... Широкий та вражаючий вибір за різними параметрами з одного боку добре з іншого - зле. При великій кількості змінних параметрів важко вибрати щось одне, по іншому при відсутності вибору теж виникає дискомфорт.

Настав момент і чи на роботі чи у власних цілях появилось завдання вивчити мову. Колись іноземну мову можна було вивчити лише у вузі або ази мови у школі, та мабуть уже добрий десяток років навчатись можна і у приватних репетиторів і у мовних школах і навіть у іноземців яки приїхали в Україну.

Визначившись із репетитором або мовною школою варто чітко окреслити мету вашої підготовки, у цьому частково можуть допомогти менеджери цілі які запропонують вам оптимальний варіант навчання або підготовки чи у групі чи в індивідуальному порядку. Від вашої мети залежатиме і методика і термін та тип навчання.

Серед найчастіших типів навчання можна відокремити наступні:

  1. Інтенсивний
  2. Швидкий
  3. Звичайний
  4. Сповільнений
  5. Індивідуальний

Інтенсивний тип навчання це навчання від 3 до 5 разів на тиждень, що являє собою велике навантаження але у короткі терміни опановується мова чи окрема специфікація. Після проходження такого інтенсивного курсу підготовки варто не мешкати і одразу опинятись у тому мовному середовищі щоб не втратити набуті знання. Якщо у вас не так склалось як гадалось краще щоб не втрачати витрачений час і кошти які були використані при інтенсивному навчанні на даремне, виділити для себе час для мовних тренінгів або ж для сповільненого типу навчання підтримуючи уже набуті знання мови.

Швидкий тип - навчання 3 рази на тиждень (понеділок, середа, п'ятниця) що максимально ефективно дозволяє засвоювати матеріал та не навантажувати свій організм додатковими стресами у пошуках вільного часу.

Звичайний тип навчання підходитиме майже усім. Навчання 2 рази на тиждень не навантажує людину, дозволяє стабільно нарощувати знання цільової іноземної мови постійно повертаючи особу до наближеного мовного середовища що позитивно відбивається на знаннях.

Сповільнений тип це тип для людей які або не мають вільного часу або просто бажають підтримувати свій мовний рівень у хорошій формі, тому що мова це як тіло людини, якщо йому не давати ніяких навантажень воно атрофується так само із мовою, якщо нею не спілкуватись, не чути її та не розуміти вона просто забудеться, і щоб її пригадати потрібно буде значно більше часу затратити ніж щоб її просто підтримувати та вдосконалювати.

Індивідуальні заняття це максимальний вибір часу та графіку занять. Курс можна або стиснути або розтягнути, або прискорити або сповільнити, навантажити або ж спростити...

Памятайте: триває набір у групи англійської мови початкового та середнього рівнів. Вартість навчаня можна переглянути у розділі ціни. Попередній запис здійснюється за телефоном 097 33 42 577Тестування проводиться online або в офісі.

 

Причини вивчення.

В більшості випадків до вивчення мови приступають не з дозвільної цікавості, а з конкретних практичних міркувань, наприклад, коли потрібно здавати міжнародні тести. Тому кілька слів слід сказати про систему міжнародних тестувань. Якщо ви хочете отримати сертифікат, що підтверджуює знання іноземної мови, то віддайте перевагу офіційним центрам по підготовці і прийому таких іспитів.
Крім того, в компетентних установах вам запропонують ряд додаткових послуг: вибрати необхідний іспит, підготуватися до його здачі. Це знадобиться тим, хто упевнений в своїх знаннях. Взагалі, консультації фахівців дуже важливі — саме вони допоможуть вибрати потрібний вам рівень. На закінчення хотілося б відзначити, що в гонитві за ефективністю не слід покладатися на успіх або чужий досвід. Без власної старанності, бажання отримати добрий результат цілі не добитися.
Крім того, не варто виходити з такого параметра, як ціна послуги, адже цей критерій заважає об’єктивності. Тим більше, що вартість навчання залежить від цілого ряду чинників: тривалості курсу, методики викладання, часу заняття, числа учнів в групі та ін.

Загалом, справа вибору за вами, і тільки Ви можете досягнути поставлену ЦІЛь!

 

Відповіді на найчастіші питання

Де проходить заняття?
- в офісі вул Шпитальна 11 оф 27, вхід з секонхенду, вечірній час вхід через рецепцію шпитальна 9

Скільки осіб у групі?
- для більшої зручності та ефекту - 7 осіб

Яка тривалість курсу?
- курс складається з 48 занять по 90 хв

Який час та дні проведення занять?
- Час вечірній від 17.30 по 21.00 год, дні занять можна обрати при формуванні групи вашого рівня.

Чи можна розділяти платіж?
- Так можна але на іедивідуальних умовах.

Чи потрібно купляти літературу?
- Так, потрібно придбати хоча б робочий зошит, сам підручник може бути представлений у вигляді копій. Вартість комплекту літератупи становить близько 200 грн.

 


 

 

 

 


Поділіться посиланням з друзями

Украинский образовательный портал «Репетитор». Репетиторы, курсы иностранных языков, тренеры. ЗНО, ВУЗы Украины, рефераты.

ЛІЦЕНЗІЯ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ ТА НАУКИ АГ505885

ЦІЛь 2010-2011 info@cil.org.ua