ГоловнаГоловна перекладиПереклади Апостиль та легалізаціяАпостиль і легалізація Мовні курсиМовні курси ВідеоВідео МузикаМузика ФорумФорум КонтактиКонтакти
RSS RSS

 

(032) 247 67 17

097 33 42 577

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РОБОТА В КИТАЇ

 

 


 

Німецька мова
Німецька мова (нім. Deutsch або deutsche Sprache; австро-баварська Deitsch, алеманська Dutsch і Deitsch, нижньнонімецька Duutsch, нижньосаксонська Duuts, ріпуарська Dutsch, фризька Dutsk, західнофризька Duutsk, люксембурзька Daitsch, лімбурзька Duits) належить до германської групи мов, індоєвропейської сім'ї мов, державна мова в Федеративній Республіці Німеччині, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Люксембурзі та Бельгії. Спорідненими мовами до німецької є: нідерландська, данська, шведська, норвезька, англійська. Німецька мова, поряд з англійською, іспанською, італійською та французькою, є однією з найвідоміших та найпопулярніших європейських мов у наш час, якою написана друга за величиною після англійської кількість наукових праць, художніх творів та публіцистичних текстів. У другій половині ХІХ ст. — на початку ХХ ст. німецька мова була чи не найпопулярнішою мовою вчених. Алфавіт німецької мови за написанням літер і їх порядком дещо збігається з сучасною версією латинської абетки. Назви латер українською можна передати так :


Літера	A a	(A a)	 B b	 C c	  D d	E e	F f	G g	H h	I i	J j	K k	 L l
Назва	а	а-умляут бе	 це	  де	е	еф	ґе	ха	і	йот	ка	 ель

Буква	M m	N n	 O o	 (O o)	  P p	Q q	R r	S s	(?)	T t	U u	(U u)	 V v
Назва	ем	ен	 о	 о-умляут пе	ку	ер	ес	есцет	те	у	у-умляут фау

Буква	W w	X x	 Y y	 Z z
Назва	ве	ікс	 іпсилон цет

Використання німецької мови
По німецьки спілкується близько 120 млн.осіб які є Носіями мови (перша мова) та близько 22 млн. осіб які спілкуються німецькою як другою мовою. Ці дані виводять німецьку мову на 9 місце у світі. Прийнято вважати наступне кодування для даної мови за світовими стандартами:
ISO 639-1 de
ISO 639-2 ger (B) / deu (T)
ISO 639-3 deu
SIL GER
Німецькомовний переклад:
Можна відзначити що переклад документації будь якого типу з німецької або на німецьку мову здійснюється рідше ніж на англійську.

 

 


Поділіться посиланням з друзями

Украинский образовательный портал «Репетитор». Репетиторы, курсы иностранных языков, тренеры. ЗНО, ВУЗы Украины, рефераты.

ЛІЦЕНЗІЯ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ ТА НАУКИ АГ505885

ЦІЛь 2010-2011 info@cil.org.ua