ГоловнаГоловна перекладиПереклади Апостиль та легалізаціяАпостиль і легалізація Мовні курсиМовні курси ВідеоВідео МузикаМузика ФорумФорум КонтактиКонтакти
RSS RSS

 

(032) 247 67 17

097 33 42 577

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РОБОТА В КИТАЇ

 

 


 

Англійська мова
Англійська мова (англ. English language, English) належить до германської гілки індоєвропейської сім'ї мов. Одна з найпоширеніших мов у світі. Її розуміють майже на всіхї континентах світу. Алфавіт англійської мови за написанням літер і їх порядком повністю збігається з сучасною версією латинської абетки. Назви латер українською можна передати так :

Буква	Aa	Bb	Cc	Dd	Ee	Ff	Gg	Hh	Ii	Jj	Kk	Ll	Mm
Назва	ей	бі	сі	ді	і	еф	джі	ейч	ай	джей	кей	ел	ем

Буква	Nn	Oo	Pp	Qq	Rr	Ss	Tt	Uu	Vv	Ww	Xx	Yy	Zz
Назва	ен	оу	пі	к'ю	ар	ес	ті	ю	ві	дабл'ю	екс	вай	зед (зі)
Використання англійської мови
По англійськи спілкується близько 354 млн.осіб які є Носіями мови (перша мова) та за різними підрахунками від 150 млн. - 1,5 млрд.осіб які спілкуються англійською як другою мовою. Ці дані виводять англійську мову на 4 місце у світі як рідна мова та 1 або друге за загальною кількістю людей що розмовляють англійською. Прийнято вважати наступне кодування для даної мови за світовими стандартами:
ISO 639-1 en
ISO 639-2 eng
ISO 639-3 eng
SIL ENG
Англомовний переклад:
Можна відзначити що найчастіше перекладається документація будь якого типу з англійської або на англійську мову. Практично у всіх інструкціях принято включати англійський переклад.

 

 


Поділіться посиланням з друзями

Украинский образовательный портал «Репетитор». Репетиторы, курсы иностранных языков, тренеры. ЗНО, ВУЗы Украины, рефераты.

ЛІЦЕНЗІЯ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ ТА НАУКИ АГ505885

ЦІЛь 2010-2011 info@cil.org.ua