ГоловнаГоловна перекладиПереклади Апостиль та легалізаціяАпостиль і легалізація Мовні курсиМовні курси ВідеоВідео МузикаМузика ФорумФорум КонтактиКонтакти
RSS RSS

 

(032) 247 67 17

097 33 42 577

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РОБОТА В КИТАЇ

 

 


 

Представництво китайської компанії оголошує про програму для тих, хто бажає працювати вчителем англійської мови в Китаї.

Опис вакансії:
Для роботи в дитячих садках, навчальних центрах та освітніх установах Китаю з дітьми та студентами віком від 3 до 20 років потрібні вчителі англійської мови. Робота в різних вікових групах, при роботі надається допомога китайського асистента.
25 робочих годин на тиждень (з понеділка по п’ятницю, субота, неділя і державні свята - вихідні).
Заробітна плата – 1000-1500 доларів США (залежно від рівня знання мови). Понаднормові години оплачуються додатково. Крім того, є можливість проведення приватних уроків. Вартість одного приватного заняття – приблизно 25 доларів США.
Проживання – безкоштовне (або грошова компенсація житла), кожен вчитель забезпечується окремим умебльованим житлом з кухнею та санвузлом.
Харчування в робочі дні безкоштовне.
Медичне страхування – безкоштовне.
2 рази на тиждень безкоштовні заняття з китайської мови (при бажанні).
Освітні заклади забезпечують навчальною літературою та іншими засобами.
Термін контракту – 12 місяців. Після завершення контракту роботодавець організовує Сертифікат TESOL (дає можливість офіційного працевлаштування за кордоном) та забезпечує безкоштовним авіаквитком в зворотну сторону або можливість продовження контракту.
Роботодавець забезпечує допомогу в оформленні необхідних документів, візову підтримку, підбір і викуп авіаквитків, зустріч в аеропорту, інформаційну підтримку протягом всього перебування в Китаї. Після приїзду в Китай з кожним вчителем укладається окрема угода, оформляється офіційний дозвіл на проживання, медичне страхування. Також протягом тижня проводяться підготовчі курси.

Вимоги:
- Рівень володіння розмовною англійською мовою – вище середнього (upper intermediate), без значних помилок, допускається незначний акцент.
- Диплом бакалавра і вище (профільна освіта не вимагається)
- Вік – від 20 до 58 років.
- Досвід роботи вчителем не вимагається.
- Знання китайської мови не вимагається.

Передоплата не вимагається.

Реєстрація в програмі безкоштовна. Оплата проводиться по факту підтвердження місця роботи і прибуттям в Україну офіційних документів щодо працевлаштування та відкриття візи.

 

 

 

 
 

 


Поділіться посиланням з друзями

Украинский образовательный портал «Репетитор». Репетиторы, курсы иностранных языков, тренеры. ЗНО, ВУЗы Украины, рефераты.

ЛІЦЕНЗІЯ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ ТА НАУКИ АГ505885

ЦІЛь 2010-2011 info@cil.org.ua